TeamPass 2.1.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TeamPass 2.1.5

Program properties
Rozmiar 1.56 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.teampass.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

Program TeamPass to rozbudowany, open source'owy program do zarządzania hasłami zapisanymi na naszym komputerze poprzez współpracę z dowolnym serwerem sieciowym. Jako oprogramowanie skupiające się na bezpieczeństwie danych, wygodzie dostępu i dobrej funkcjonalności w deklarowanym zakresie, jest to znakomite narzędzie godne polecenia każdemu użytkownikowi.

TeamPass do menedżer haseł przeznaczony do zarządzania hasłami w drodze współpracy z dowolnym serwerze Apache, MySQL i PHP. Został zaprojektowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostępu do haseł i jednoczesnym udostępniania ich upoważnionym. To sprawia, że ​​TeamPass to naprawdę przydatne narzędzie w biznesie i przedsiębiorczych środowiskach, zapewniając członkom potężny i łatwy dostęp do narzędzi zarządzania hasłami.

Korzystanie z TeamPass to między innymi możliwość wyszukiwania haseł, zapisanie ich oraz skanowanie powstałych małych plików tekstowych w poszukiwaniu haseł, monitorowanie ich, możliwość udzielenia dostępu do haseł, z pełną gwarancją, iż tylko osoby upoważnione będą miały do nich dostęp, a także bardzo szeroka zgodność z przeglądarkami internetowymi wykorzystywanymi do uzyskania dostępu do systemu.

Jest to bardzo ciekawe, chociaż dość specyficzne oprogramowanie, które warto przetestować, by sprawdzić, czy faktycznie spełnia nasze wymagania.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone