DeleD 2.45 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DeleD 2.45

Program properties
Rozmiar 10.74 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.delgine.com/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Co DeleD może zrobić dla Ciebie? Proste. DeleD jest programem do modelowania grafiki 3D, który został tak zaprojektowany, aby umożliwić tworzenie treści dla dowolnego projektu gry, czy jesteś zawodowym twórcą, czy twórcą niezależnych tytułów. Inne obszary, w których można wykorzystać DeleD do pracy to na przykład usługi edukacyjne, webdesign, prototypowanie i tworzenie obrazów.

DeleD skupia się na pięciu obszarach, aby zapewnić użytkowników spełnienie swoich codziennych potrzeb modelowania. Są to edycja geometrii: DeleD ma wiele narzędzi do modyfikowania obiektów 3D, w tym Wygładzanie i stosowanie operatorów logicznych, animacja: DeleD stanowi podstawowy system animacji, pozwalający na tworzenie animowanych obiektów w mgnieniu oka, wzorowanie UV: DeleD ma wbudowany edytor UV, umożliwiający skórowanie obiektów za pomocą tekstur, lightmapping, raytracing: i wiele, wiele więcej.

Oprócz tego, DeleD posiada szeroką obsługę powszechnie używanych formatów plików i silników gier z możliwością dodania nowych. Więc niezależnie od systemu, którego używasz, DeleD pasuje idealnie, a przynajmniej tak twierdzą autorzy. Program instaluje się dodatkowo z setkami profesjonalnych tekstur i prefabrykowanych modeli 3D.

DeleD to narzędzie dość łatwe do wykorzystania przez początkujących modelarzy, a zarazem wystarczająco silne, by być narzędziem doskonałym dla doświadczonych modelarzy. Jest to narzędzie, które skupia się na tworzeniu gier i został zaprojektowany specjalnie do tworzenia statycznych obiektów i światów.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone