jSignPDF 1.2.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

jSignPDF 1.2.0

Program properties
Rozmiar 3.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://jsignpdf.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

JSignPdf to aplikacja Java, która pozwala użytkownikowi na dodawanie podpisów cyfrowych do dokumentów PDF. Jest to przy tym aplikacja, która może być stosowana jako samodzielna aplikacja lub jako Add-On w OpenOffice.org. JSignPdf jest oprogramowaniem open-source i mogą być swobodnie używane w sektorach prywatnych i biznesowych.

Przy instalacji programu jest jedno wymaganie: jeśli nie używasz instalatora Windows, który już zawiera Javę, musisz mieć środowisko Java Runtime Envir

Aktualna wersja oferuje użytkownikowi między innymi widoczne podpisy wewnątrz programu, kilka różnych typów kluczy do zastosowania, wykorzystywanie i sprawdzanie poprawności certyfikatu przez cRL i OCSP, a także ustawienie poziomu certyfikacji, algorytmów, szyfrowania PDF i ustawiania uprawnień dostępu. Program oferuje bardzo wydajne i przyjemne w użyciu międzymordzie, zwane inaczej interfejsem.

Autorem JSignPdf jest czeski deweloper Josef Cacek, który pracuje w Javie od 2000 roku. Jest członkiem społeczności deweloperów pakietu OpenOffice.org i tworzył pierwsze wersje systemu Windows pakietu OpenOffice.org w języku czeskim.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone