Tuniac 120317 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Tuniac 120317

Program properties
Rozmiar 2.73 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.tuniac.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 36

Opis wydawcy

Odtwarzacz multimedialny Tuniac to ciekawa propozycja dla osób poszukujących rozbudowanego narzędzia do zarządzania swoimi kolekcjami multimedialnymi. Oparty na iTunes program to rozbudowany odtwarzacz multimedialny, obsługujący takie formaty jak flac, mp3, aac/m4a/mp4/3gp, ogg, ac3, alac, ape, cdda, midi, mpc, ofs/ofr, tak, tta, wv i strumieniowe przesyłanie danych, dodatkowo wyposażone w kilka innych, ciekawych funkcji.

Program Tuniac to oparty na technologii Open Source odtwarzacz wykorzystujący środowisko Java. Nie oferuje on żadnych fajerwerków czy wodotrysków, skupiając się na stworzeniu wszechstronnego i wydajnego odtwarzacza. Nie uświadczy się tu ładnych grafik, nie, spartański wygląd programu pozwala na pełną realizację swoich zadań. Program odtwarza pliki mp3, ogg, wma, wav, flac, mp4, m4a, ra, rm, cue, umożliwia słuchanie internetowych rozgłośni oraz szereg funkcji pozwalających dostosować odtwarzanie do swoich wymagań. Odczytuje przy tym bez problemu tzw. tagi dołączane do cyfrowych plików muzycznych, jak i pliki graficzne załączone w tagach ID3v2. Oczywiście, pozwala także na edytowanie ich w szerokim zakresie. Wykorzystuje w pełnym zakresie także funkcje drop.

Pliki muzyczne są katalogowane w tzw. repozytorium (odpowiednik biblioteki mediów), które można dowolnie przeglądać i przeszukiwać. Oczywiście, możliwe jest także wykorzystanie Tuniac jako menedżera odtwarzaczy mp3. Posiada także szereg innych opcji, m.in. wyszukiwanie danych o artystach w Internecie i kompatybilność z last.fm. Wszystkim steruje się za pomocą przyjaznego, szybkiego i prostego interfejsu.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone