The Binding of Isaac 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

The Binding of Isaac 1.0

Program properties
Rozmiar 48.83 MB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/113200/
Licencja BOX
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 1316

Opis wydawcy

The Binding of Isaac to niezależna, dwuwymiarowa gra, stanowiąca bardzo specyficzną i ciekawą propozycję dla fanów gier... no, ciężko tu troche okreslić gatunek. Najlepiej okreslić ja jako bardzo, bardzo specyficzne połączenie gry akcji z horrorem i thrillerem. Gracze wcielają się w rolę małego Isaaca, który zmuszony jest uciekać przed swoją matką do piwnicy, by uniknąć bycia poswięconym mrocznemu bogu...

The Binding of Isaac to fabularna gra akcji z losowo generowanymi poziomami oraz wieloma elementami z gier rougelike. Podążając za Isaaciem w jego wędrówce, gracz odnajdzie dziwne skarby, które zmienią Isaaca, nadając mu nadludzkie zdolności i umożliwiając odkrywanie sekretów, walkę ze stadami tajemniczych potworów oraz wywalczenie drogi na wolność.

Najważniejsze cechy gry to między innymi losowo generowane lochy, przedmioty, wrogowie oraz bossowie, a także ponad setka unikalnych przedmiotów, które oprócz dodawania mocy wizualnie zmieniają twoją postać. Przeciwko Isaacowi stanie ponad pięćdziesiąt rodzajów wrogów, z których każdy może stać się specjalny, co uczyni go śmiertelnie niebezpiecznym, zwiększając jednocześnie szanse na lepszy łup. Oprócz nich na drodze staje także ponad dwudziestu, bossów, cztery pełne rozdziały obejmujące 8 poziomów każdy, trzy klasy do odblokowania, a także trzy rożne klasy do wykorzystania w walce.

Binding of Isaac to znakomity tytuł dla osób chcących spróbować czegoś nowego i całkowicie oryginalnego w rozgrywce. Polecamy jak najbardziej!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone