Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II 1.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II 1.3

Program properties
Rozmiar 683.59 MB
Wydawca
Strona internetowa http://store.steampowered.com/app/32380
Licencja BOX
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 134

Opis wydawcy

Dark Forces II: Jedi Knight to komputerowa gra FPP/TPP osadzona w realiach Gwiezdnych wojen, stworzona i opublikowana przez LucasArts w 1997 roku. Jest to jedna z pierwszych, jeśli nie pierwsza gra która pozwala wcielić się w rycerza Jedi w oryginalnej historii z wieloma intrygującymi postaciami i brakiem jasnego, czarno-białego podziału który charakteryzuje Star Wars.

Gra wykorzystuje mobilny silnik o nazwie Sith, który może obsługiwać modele 3d dorównujące jakością tym z takich gier jak Quake III: Arena i Unreal Tournament. Umożliwia także grę sieciową obsługującą 32 graczy.

Głównym bohaterem jest najemnik Kyle Katarn, który podczas poszukiwania zabójców swojego ojca wkracza na ścieżkę Mocy i tylko od gracza zależy, po której z jej stron stanie.

W grze dostępny jest arsenał 10 brjest również ukryty poziom, w którym gracz wciela cię w Luka Skywalkera podczas jego wizyty na Bespinie i pojedynku z Darthem Vaderem w filmie Gwiezdne Wojny Część V: Imperium kontratakuje.

Program dostępny na platformie Steam za niecałe 5 Euro.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone