Clonk 4.9.10.4 [322] Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Clonk 4.9.10.4 [322]

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.clonk.de/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Clonk to zręcznościowa gra komputerowa, stworzona przez firmę RedWolf Design. Gra zawiera elementy gry akcji, gry symulacyjnej i platformówki. Clonk wydawany jest jako shareware; starsze wersje są dostępne jako freeware. Istnieje możliwość tworzenia własnych rozszerzeń do gry. Pierwsza wersja gry została wydana na platformę DOS w 1994 r.

Gracz kontroluje niewielkie, humanoidalne stwory – tytułowe Clonki – poruszające się w obrębie dwuwymiarowej, modyfikowalnej scenerii. Clonki wchodzą w interakcje z otoczeniem, zwierzętami, budynkami i przedmiotami. Grać można w pojedynkę albo w trybie dla wielu graczy: na jednym komputerze, przez internet, albo po sieci lokalnej. Cel rozgrywki zależy od wybranego scenariusza, jednakże zwykle obejmuje on pokonanie przeciwnej drużyny z wykorzystaniem udostępnionego graczowi całkiem rozbudowanego arsenału broni, pancerzy i innych elementów niezbędnych do uprzykrzania przeciwnikowi życia.

Gra posiada bardzo wciągającą rozgrywkę, rozbudowane scenariusze i bardzo lojalną, sympatyczną społeczność użytkowników. Jest to niejako progenitor Terrarii, jednakże dostępny całkowicie bezpłatnie (przynajmniej starsze wersje). Program warto polecić ze względu na bardzo rozbudowane, a wciągające rozgrywki i batalie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone