Flipbook Printer 1.10.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Flipbook Printer 1.10.01

Program properties
Rozmiar 3.61 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.donationcoder.com/Software/Mouser/FlipbookPrinter/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 3/5
  • Pobrań 55

Opis wydawcy

Narzędzie Flipbook Printer to ciekawy program skierowany do osób potrzebujących drukować, pozwalające na skonwertowanie plików audiowizualnych (a także serii plików graficznych) i wygenerować łatwe do wycinania i używania flipbooki – małe książeczki wielkości wizytówki, które można spinać razem by stworzyć niewielki albumik do łatwego przeglądania.

Jest to program bez mała unikalny, gdyż niewiele jest aplikacji pozwalających na drukowanie tego typu książeczek w łatwym do wycięcia formacie. Karteczki są drukowane w formacie Avery (normalnej wielkości wizytówki) i są tworzone w oparciu o krótkie pliki video, z możliwością określania punktu startowego i początkowego, a także określania ilości klatek do wycięcia i stron do stworzenia. Program pozwala także na łatwe określenie stron początkowych i końcowych. Jest to całkiem wygodne narzędzie, nawet jeśli chcemy się tylko w flipbooki pobawić. Po wydrukowaniu wystarczy kartki wyciąć i spiąć i flipbook gotowy! Program posiada przy tym bardzo łatwy w użyciu i wygodny interfejs, który pozwala na szybkie i wygodne oczyszczanie zawartości.

Chociaż ograniczony wyłącznie do flipbooków, jest to całkiem ciekawy program, o sympatycznej funkcjonalności, co sprawia, iż można się nim zainteresować, chociażby tylko po to, by sprawdzić, czym jest flipbook i czy przyda nam się.

Flipbook printer to klasyczne freeware, dostępne bezpłatnie dla każdego użytkownika. Przydatny, całkiem ciekawy program który warto sprawdzić, nawet jeśli tylko po to, by sprawdzić z czym to się je.

3/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone