Starter 5.6.2.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Starter 5.6.2.9

Program properties
Rozmiar 0.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://codestuff.tripod.com/products_starter.html
Licencja Freeware
Data wysłania 5.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Program Startup to bardzo rozbudowany i potężny menedżer autostartu Windows, pozwalający na pełne, wygodne i co najważniejsze, niezawodne zarządzanie elementami uruchamianymi automatycznie przy starcie Windows, bez wprowadzania do systemu dodatkowego bloatware, za to z niezwykle prostym i intuicyjnym interfejsem.

Jako menedżer autostartu, program jest znakomity: pozwala na pełne podglądanie, analizowanie i usuwanie niepotrzebnych wpisów niezawodnie i ostatecznie. Użytkownicy mogą swobodnie usuwać wszystkie wpisy, a także tymczasowo je wyłączać, by przetestować, jak system zachowuje się bez nich. Program nie zawiera jednocześnie żadnych zbędnych elementów i stanowi znakomite narzędzie do zarządzania autostartem. Dodatkowo, dla zaawansowanych użytkowników dostępny jest opcja dodawania własnych wpisów, co zapewnia znakomite możliwości zarządzania.

Interfejs programu jest niezwykle użyteczny i intuicyjny i zapewnia pełny dostęp do wszystkich opcji, w każdym momencie. Jednakże należy tutaj zlecić daleko idącą ostrożność i uprzednią identyfikację programu za pomocą Google, by upewnić się, że nie wyłączamy istotnego dla Windows procesu. Poza tym, jest to znakomity, potężny i wszechstronny program, który serdecznie, szczerze polecamy! Jest to jedno z najlepszych oprogramowań w swojej kategorii.

Połączenie wygodnego, intuicyjnego interfejsu i bardzo szerokiej kompatybilności sprawia, iż program sprawdza się znakomicie na swoim odcinku i pozwala na pełne, intuicyjne zarządzanie wszystkim. Polecamy jak najbardziej!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone