MiTeC Mail Viewer 1.8.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

MiTeC Mail Viewer 1.8.3

Program properties
Rozmiar 1.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.mitec.cz/mailview.html
Licencja Freeware
Data wysłania 5.1.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 62

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie MiTeC Mail Viewer to samodzielne oprogramowanie stworzone przez Michala Mutla, którego celem jest umożliwienie użytkownikowi otwierania, odczytywania i zarządzania plikami baz danych wykorzystywanych przez programy pocztowe w systemie Windows. Jest to bezpłatne, samodzielnie i, co ważniejsze, całkowicie przenośne oprogramowanie.

Za pomocą programu otworzymy i będziemy w stanie przejrzeć pliki .IDX, .MBX oraz .DBX wykorzystywane do przechowywania poczty przez programy Microsoft Outlook Express w wersjach 4, 5 oraz 6, a także innych programach, jak Mozilla Thunderbird, Windows Vista Mail oraz systemy komunikacji w systemie Windows Live, a także samodzielnych plikach EML. Użycie ich jest bardzo proste i wystarcza po prostu wyszukać pliki w formacie .dbx lub foldery zawierające pocztę, a program następnie wyświetli wszystkie wiadomości znajdujące się w nich jako text lub w formacie kodowym HTML, z możliwością sortowania ich, przeglądania, a także eksportowania do plików .eml. Dodatkowe funkcje programu to między innymi obsługa załączników, a także drukowania i filtrowania w poszukiwaniu kluczowych slow określonych przez użytkownika. Program posiada potencjalnie bardzo duże możliwości, szczególnie dla użytkowników korzystających dużo z eksportowania danych, lub zajmujących się pocztą w dowolnym zakresie.

Dla nich tym większa zaletą bezie znakomity interfejs programu, a także fakt, iż jest to narzędzie całkowicie przenośne, pozwalające swobodnie przeglądać pliki bez potrzeby instalowania programu na dysku twardym. Jest to znakomite narzędzie.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone