Neo`s SafeKeys 3.1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Neo`s SafeKeys 3.1.2

Program properties
Rozmiar 0.57 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.aplin.com.au/neos-safekeys-v3/neos-safekeys-v3-download
Licencja Freeware
Data wysłania 5.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 77

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Neo's Safe Keys to bardzo rozbudowane i jednocześnie wyjątkowo ciekawe narzędzie pozwalające użytkownikowi na wykorzystanie wirtualnej, bezpiecznej klawiatury ekranowej zapewniającej 100% ochrony przed potencjalnymi keyloggerami i innymi malware czyhającymi na nasze hasła. A te trzeba chronić! Pomyślcie o hasłach!

Jak wspomniano, Neo's Safe Keys to bezpieczna klawiatura ekranowa, która zapewnia 100% ochrona przed rejestratorami naciśnięć klawiszy, a także takimi mniej znanymi narzędziami, jak monitory schowka i narzędzia do przechwytywania ekranu, które mogą próbować ukraść wszystkie nasze hasła do portali i usług internetowych. Program działa w ten sposób, iż całkowicie omija klawiaturę i pozwala wpisać hasło z kliknięć lub myszy unoszącej się w bezpiecznym polu tekstowym, z którego można następnie przeciągać i upuszczać hasło bezpośrednio w polu logowania.

Bezpieczne Klucze Neo używa różnych funkcji bezpieczeństwa w celu ochrony przed szerokim wachlarzem technik kradzieży haseł, by pokonać sprzęt i keyloggery a także wszelkie inne niecne kawałki oprogramowania czyhające na niewinne hasła. Dodatkowo, w programie technika przeciągnij i upuść współpracuje z wieloma aplikacjami i przeglądarkami, sprawiając, iż jest to znakomite narzędzie do ochrony haseł w przypadku podejrzenia, iż mamy oprogramowanie szpiegujące zainstalowane na komputerze.
Dodatkowo, jest to w pełni przenośne oprogramowanie, nie wymagające instalacji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone