Doc Scrubber 1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Doc Scrubber 1.1

Program properties
Rozmiar 0.80 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.javacoolsoftware.com/docscrubber.html
Licencja Freeware
Data wysłania 5.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 53

Opis wydawcy

Doc Scrubber to interesujące narzędzie skierowane do osób zainteresowanych utrzymaniem bezpieczeństwa na swoim komputerze, szczególnie w kwestiach, które są często pomijane, jak na przykład niezabezpieczone dokumenty. Program pozwala na przejrzenie i usuniecie z zawartości dokumentu wszelkich ukrytych informacji, które mogą potencjalnie stwarzać zagrożenie dla naszej prywatności i danych osobistych. Niestety, program ma jedną wadę: jego funkcjonalność jest ograniczona wyłącznie do plików Microsoft Document (.doc).

Za pomocą narzędzia Doc Scrubber bez problemu możemy usunąć wszelkie ukryte informacje i zabezpieczyć nasze pliki na wszelki wypadek. A informacji może się w dokumentach znaleźć niemało! Na przykład możliwe jest przypadkowe nawet zamieszczenie informacji o terminie ostatniego otwarcia pliku, nazwa użytkownika (a i nawet danymi osobistymi), miejsce edytowania pliku i jeszcze więcej. Umożliwienie tzw. wyszorowania pliku z tych informacji jest bardzo przydatną możliwością, która pozwala na daleko idące kontrolowanie tego, jakie informacje prywatne opuszczają nasz komputer.

Dodatkowo, program oferuje tryb Analizowania, który pozwala na wylistowanie wszystkich informacji zawartych w dokumencie, bez usuwania ich. Jest to dzięki temu bardzo przydatne narzędzie diagnostyczne, umożliwiające zarządzanie prywatnością, a także demonstrowanie, jak wiele informacji potencjalnie publikujemy o sobie udostępniając stworzony przez nas dokument. Warto program sprawdzić!

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone