eXe 1.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

eXe 1.0.4

Program properties
Rozmiar 26.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://exelearning.org/wiki
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 5.1.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 83

Opis wydawcy

Co to jest eXe? ELearning XHTML editor (exe) to środowisko autorskie zbudowane do pomocy nauczycielom i pracownikom naukowym w zakresie projektowania, rozwoju i publikowania internetowych materiałów edukacyjnych bez konieczności osiągnięcia biegłości w HTML lub skomplikowanych aplikacji do publikacji w Internecie.

Sieć Internet jest rewolucyjnym narzędziem edukacyjnym, gdyż prezentuje nauczycielom i uczniom technologię, która jednocześnie pozwala mieć coś do powiedzenia (treść) i pozwala utrzymywać rozmowę (interakcja). Niestety, siła tego medium jest ograniczona w placówkach oświatowych, ponieważ większość nauczycieli i wykładowców akademickich nie ma umiejętności technicznych niezbędnych do tworzenia własnych stron internetowych, a zatem musi polegać na dostępności programistów do tworzenia profesjonalnie wyglądające zawartości online . eXe został opracowany w celu pokonania tych ograniczeń. eXe ma na celu przedstawienie intuicyjnego, łatwego w użyciu narzędzia, które pozwoli nauczycielom opublikować profesjonalnie wyglądające strony internetowe Ponadto, jest ono narzędziem, które zapewnia profesjonalne wykorzystanie internetowej możliwości wydawania prac, które można łatwo odwołać lub importować
Kolejną zaletą jest fakt, iż eXe został opracowany jako narzędzie do authoringu w trybie offline bez wymogu łączności. Wreszczie, Exe jest WYSIWYG, co pozwala użytkownikom zobaczyć, jak treści będą wyglądać, gdy zostaną opublikowane w Internecie.
Dlaczego warto korzystać z eXe a nie aplikacji, takich jak FrontPage lub Dreamweaver? Aplikacje jak FrontPage i Dreamweaver mogą zaoferować użytkownikom dość wyrafinowane narzędzie do projektowania stron internetowych, jednak krzywa uczenia się w tych aplikacjach często jest stroma i czasochłonna. Z eXe wykorzystuje się formularze, które są technicznie proste i łatwe w użyciu, a użytkownicy mogą zacząć rozwijać swoje własne szablony dla tworzenia treści i ponownego wykorzystania. eXe zapewnia również pomoc dla autorów w postaci pedagogicznych iDevices, które mogą pomóc autorom w podejmowaniu świadomych decyzji, kiedy i jak używać programu do nauczania. Dlatego, ze względu na zalety, warto polecić program osobom szukającym wydajnego narzędzia do autorowania treści.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone