Zero-K 0.76 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Zero-K 0.76

Program properties
Rozmiar 0.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://zero-k.info/
Licencja GNU LGPL (GNU Lesser General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Zero-K (ZK; dawniej znany jako Complete Annihilation) jest darmowym wieloplatformowym tytułem open source w czasie rzeczywistym, pierwotnie stanowił mod dla gry Total Annihilation, ale szybko został odłączony i oparty na silniku Spring, z wykorzystaniem wielu open source'owych bibliotek i ich znakomitej funkcjonalności.

Zero-K to open source'owa, darmowa gra RTS stworzona na podstawierozgrywki zaprezentwoanej w grze Total Annihilation i będąca w zasadzie jego duchowym następcą. Dziesiątki tysięcy jednostek walcza naraz na ekranie naraz, a gracz kontroluje każdą z nich z uzyciem wygodnego, intuicyjnego interfejsu. Dodatkowo, gra skaluje się automatycznie: im lepszy komputer, tym większe i poteżniejsze bitwy (i demolka).

Gracze zaczynają z budowlanym mechem, sztuk jeden, znanym jako dowódca. Działa on jako awatar gracza tworzac budynki i dowodząc ogromnymi armiami robotów. Gracze używają ich dowódcy by zbudować bazę operacyjną, z której mogą rozwinąć swoje armie i wkroczyć do walki by ostatecznie zniszczyć przeciwnika. 

Gracze zdobywają punkty doświadczenia, które nogą one być wykorzystywane do odblokowania nowych jednostek do wykorzystania w grze lub w celu rozwinięcia jednostki dowódcy. Funkcja ta zapobiega przystępowaniu nowych graczy do budowy urządzeń, które nie są przeznaczone do wykorzystania przez niedoświadczonych graczy. Program stanowi w istocie darmowa, lecz niezwykle ciekawą i potężną wersję gry Supreme Commander.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone