FreeSynd 0.6 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FreeSynd 0.6

Program properties
Rozmiar 4.00 MB
Wydawca
Strona internetowa http://freesynd.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 98

Opis wydawcy

Projekt FreeSynd to open source'owa i bardzo ciekawa inicjatywa, stanowiąca przeniesienie oryginalnej gry Syndicate na platformy współczesnych systemów operacyjnych z wykorzystaniem nowoczesnej biblioteki GPL, pozwalającej na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, przy jednoczesnym zachowaniu możliwości wykorzystania elementów wchodzących w skład oryginału.

Dlaczego warto zwrócic uwagę na FreeSynd? Jest to bowiem reimplementacja oryginalnego Syndicate, pozwalająca na skorzystanie z oryginalnych plików gry w nowoczesnym, znacznie ulepszonym silniku. Jest to naprawdę znakomita inicjatywa, pozwalajaca na tchnięcie nowego ducha w klasyczną już dziś grę. Mroczna wizja cyberpunkowego świata przyszlości zdominowanego przez światowe syndykaty jest pasjonująca, a otwarty sposób rozgrywki i możliwości brutalnego eliminowania przeciwników za pomocą rozbudowanego arsenału jest, cóż, nawet dzisiaj bardzo atrakcyjna. Program zachowuje wszystkie elementy, które stanowiły o atrakcyjności oryginału, z zapewnieniem jednocześnie bardzo rozbudowanej kompatybilności ze współczesnymi systemami operacyjnymi.Dlatego polecamy to rozwiązanie, nawet w jego niekompletnej formie. Bo warto!

Program znajduje się nadal w wersji rozwojowej, więc posiada ograniczenia, ale nie takie, by nie móc z programu w ogóle korzystać. Ogólnie mówiąc, jest to znakomite narzędzie, a szczególnie dla fanów oryginalnej gry. Dość bawienia się DosBoxem!   

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone