Exult 1.4.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Exult 1.4.9

Program properties
Rozmiar 2.25 MB
Wydawca
Strona internetowa http://exult.sourceforge.net/faq.php
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 45

Opis wydawcy

Exult to open source'owa reimplementacja klasycznej komputerowej gry role-playing Ultimy 7, umozliwiająca uruchomienie jej na współczesnych systemach operacyjnych, z pełną obsługą wszystkich możliwości oferowanych przez pierwotny tytuł.

Ultima 7, RPG stworzony na początku 1993 roku, nadal ma wiernych kibiców. Ale jako gra DOS z bardzo niestandardowym menedżerem pamięci, trudno jest uruchomić ją na najnowszych komputerach. Projekt Exult ma na celu utworzenie dla Ultima 7 taki silnik gry, który działa na nowoczesnych systemach operacyjnych, mogących wykorzystywać dane i pliki graficzne, które pochodzą z gry.

Exult jest napisany w C + + i działa, przynajmniej częściowo, na systemach operacyjnych Linux, Mac OS X i Windows przy użyciu biblioteki SDL, aby portowanie na inne platformy było stosunkowo łatwe. Obecna wersja obsługuje wszystkie cześci Ultima 7, czyli Ultima 7: Black Gate i Ultima 7: The Serpent Isle, pozwalając graczowi rozpocząć i zakończyć obie gry. Jest to możliwe tylko dzięki pracy wykonywanej przez innych fanów, którzy dekodowali elementy Ultima 7 i jej architekturę, a zwłaszcza takich moderów jak Gary Thompson, Maxim Shatskih, Jakob Schonberg, i Wouter Dijkslag.

Exult ma pozwolić by ludzie, którzy posiadają Ultima 7 mogli skorzystać z gry na nowoczesnym sprzęcie, jednoczesnie zachowując wierność tak blisko (a może nawet przewyższając) dawnej świetności, jak to możliwe. Jednoczesnie uwaga: musisz posiadać Ultima 7: Black Gate i / lub Ultima 7: Serpent Isle i ewentualnie dodatki w celu skorzystania z Exult. Gra dostępna jest w niewielkiej cenie z serwisu Gog.com

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone