Overgod 1.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Overgod 1.0

Program properties
Rozmiar 1.95 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.allegro.cc/depot/Overgod/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Overgod jest wolnym oprogramowaniem, które stanowi old schoolową adaptację klasycznej gry z gatunku shoot 'em up dla Windows, Mac OS X i od niedawna, Linuxa. Został on opracowany przez Linley Henzell w C i oparty na bibliotece programowania o nazwie Allegro. Jest on opublikowany jako wolne oprogramowanie zgodnie z warunkami GNU General Public License (GPL).

Statek gracza, których jest kilka do wyboru, porusza się po ekranie z mozliwością ruchu w 360 stopniach, ukazanych w perspektywie ukazanej w rzucie z lotu ptaka. Statek i jego zachowanie może być dostosowane przez podniesienie różnych kolorowych power-upów, które dają różne bonusy. Gra podkreśla prostotę w grafice i rozgrywce. Dlatego, jako efekt uboczny, ma dość niskie wymagania systemowe - procesor Pentium 300 MHz to naprawdę dużo.

Rogrywka jest prosta i sprowadza się w zasadzie do eksterminowania wszystkich celów jakie staną nam na drodze, zanim zdążą one nas zniszczyć. Każdy statek oddany do dyspozycji gracza ma specjalną zdolność inną od pozostałych. Jeden strzela dodatkowo do tyłu, podczas gdy inny regeneruje wytrzymałość kadłuba w miarę upływu czasu.

Każdy powerup dostepny w grze jest oznaczony unikalnym kolorem i kształtem. Kolor oznacza, która cecha zostanie ulepszona (np. żółty dla broni głównej), a kształt określa w jaki sposób. Istnieje także okreslona grupa elementów, które zapewniaja użytkownikowi możliwośc skorzystania ze specjalnych trybów gry, jak przewrotnie nazwany god mode (dużo trudniejszy). Ogolnie gra to calkiem przyjemny przerywnik, który warto wypróbować.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone