Mail Attachment Downloader 2.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Mail Attachment Downloader 2.2

Program properties
Rozmiar 1.88 MB
Wydawca
Strona internetowa http://gearmage.com/maildownloader.html
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora /5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

Mail Attachment Downloader to rozbudowane, lecz bardzo specjalistyczne oprogramowanie, pozwalające użytkownikowi na pobieranie załączników do wiadomości pocztowych przesłanych za pośrednictwem internetu i zapisywanie ich na dysku. Wbrew pozorom jest to całkiem rozbudowane i przydatne narzędzie, pozwalające na szybkie i wygodne pobranie i zapisane na dysku naszych załączników, szczególnie, jeśli akurat potrzebujemy stworzyć ich archiwum.

Mail Attachment Downloader (MAD) umożliwia pobieranie załączników e-mail z ze swojego internetowego konta poczty elektronicznej i zapisanie ich na komputerze. Za pomocą tego programu możesz pobrać wszystkie załączniki, z możliwością ograniczenia ich tak, że pobrane zostaną tylko te z nowych wiadomości e-mail, jak i wszystkie. Można również ustawić filtry, aby ograniczyć ściąganie plików wyłącznie do określonego określonego typu lub rozmiaru. Zaawansowane opcje filtrowania pozwalają na filtrowanie wiadomości poprzez ich treści nadawcę, temat lub zakres dat wiadomości i inne kryteria. Można nawet zautomatyzować proces, by program pobierał załączniki zgodnie z określonym przez użytkownika harmonogramem.

Mail Attachment Downloader współpracuje z Gmail, Hotmail / Live Mail, Yahoo, AOL, a także pozwala na rozpoznanie i wykorzystanie niestandardowych ustawień POP lub IMAP. Inne funkcje obejmują także protokoły TLS / SSL, rejestrowanie pobrań, wielowątkowe pobieranie i więcej. Jest to znakomicie napisany, całkiem rozbudowany i, co najważniejsze, bardzo przydatny program dla każdego, kto posiada dużo załączników na swoim koncie pocztowym i z jakiegoś powodu potrzebuje je wszystkie pobrać.

/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone