Dynamic HTML Editor 6.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Dynamic HTML Editor 6.5

Program properties
Rozmiar 19.53 MB
Wydawca
Strona internetowa www.dynamic-html-editor.com
Licencja Shared source
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Dynamic HTML Editor to rozbudowany, shareware'owy edytor stron internetowych zbudowany w oparciu o zasadę WYSIWYG, który umożliwia bardzo szerokie edytowanie i tworzenie stron internetowych, z dodatkową możliwością szybkiego edytowania i tworzenia tabeli stylów kaskadowych (CSS).

Dynamic HTML Editor jest edytorem WYSIWYG (What You See Is What You Get), który umożliwia tworzenie CSS i tabel, a także ogólne projektowanie stron internetowych, wykorzystując interfejs graficzny, który pozwala szybko i łatwo organizować elementy na stronie,poprzez proste przeciąganie ich. Za pomocą programu Można wstawiać obrazy, stosuje cień i inne efekty, tworzyć prostokątne i okrągłe kształty graniczne, mapy obrazów, formularzy i inne.

Program pozwala również na zwykle pisanie kodu HTML który należy uzupełnić w razie potrzeby. Dynamic zawiera ponadto gotowy zbiór szablonów internetowych dla zwiększenia jakości witryn tworzonych przez użytkownika, które można wykorzystać, aby zacząć pracę. Inne funkcje obejmują także takie elementy jak wsparcie dla efektów specjalnych, PNG 32, zintegrowany moduł zmiany rozmiaru obrazu, import istniejących stron HTML i wiele innych.

Ograniczenia wersji testowej to ograniczony do trzydziestu dni czas użytkowania, a także wyłączenie niektórych funkcji.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone