Anki Freeware 1.2.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Anki Freeware 1.2.8

Program properties
Rozmiar 26.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ankisrs.net/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 101

Opis wydawcy

Anki to przyjazny użytkownikowi i całkiem przydatny program do nauki słownictwa w językach obcych, pozwalający skorzystać z rozbudowanej funkcjonalności tzw. fiszek, z możliwością szybkiego tworzenia nowych par słówek i sprawdzania swojej wiedzy. Jest to znakomite, i bardzo ciekawe narzędzie w swojej kategorii.

Anki jest konfigurowalnym programem do nauki słówek, które pomoże Ci w nauce słownictwa, nauce do egzaminów, porządkowanie Twojej wiedzy i wiele, wiele innych rzeczy. Zastosowania ogranicza właściwie nasza wyobraźnia. Program zapewnia dostęp do dużej biblioteki wolnych flashcards o nazwie Decks, o szerokim zakresie tematów. Za pomocą prostego interfejsu możesz również tworzyć własne talie, które pomogą Ci uczyć się praktycznie dowolnego tematu, jakiego tylko chcesz. Możliwości są praktycznie nieograniczone, można tworzyć proste karty, z tekstem tylko, ale można też na podstawie fiszek tworzyć bardziej skomplikowane elementy, mogące zawierać audio / video, obrazy, a nawet znaczniki. Anki wykorzystuje inteligentną metodę treningową (oparte na SuperMemo SM2), która pozwala określić, jak dużo i jak długo chcesz studiować każdy dzień, i automatycznie wybiera karty oparte na Twoich postępach w nauce. Inne funkcje obejmują między innymi wsparcie dla wspólnych podkładów, synchronizację z urządzeniami przenośnymi (iPhone / Touch, Android, telefony komórkowe itp.) i innymi komputerami, wykresy statystyczne, konfigurowalne schematy badań, i wiele innych.

Jest to prawdopodobnie najlepszy program flashcard można znaleźć!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone