DVDChief 1.01 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DVDChief 1.01

Program properties
Rozmiar 16.60 MB
Wydawca
Strona internetowa http://dvdchief.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

DVD Chief to rozbudowane, freeware'owe narzędzie pozwalające użytkownikowi na zarządzanie swoją kolekcją płyt DVD i innych nośników mediów, umożliwiające katalogowanie i zarządzanie tworzoną bazą danych, a także prowadzenie statystyki wypożyczeń, łątwa inwentaryzację i dodatkowo skorzystanie z wielu dodatkowych narzędzi pozwalających na pełne zarządzanie naszą kolekcją.

DVD Chief umożliwia zarządzanie swoją rosnącą kolekcją filmów, importując je automatycznie do tworzonej przez siebie bazy danych, którą można swobodnie edytować i modyfikować. Możesz dodać filmy do bazy danych, wpisując tytuł, wstawiając DVD do napędu, wskazując lokalizację pliku na komputerze, lub, jeśli są dostępne odpowiednie peryferia i oprogramowanie, użyć skanera kodów kreskowych, aby szybko dodać tytuł. DVDChief automatycznie pobierze szczegóły filmu oraz informacje pobierane z różnych źródeł online, w tym IMDb, Amazon, DVDEmpire i innych, więc nie ma nic, co pozostaje dla ciebie do wypełnienia. Jednocześnie, można edytować pobrane dane, a także dodawać własne dane osobowe i oceny.

Program może wyświetlać filmy w wirtualnej półce na książki ( a raczej opakowania) lub jako szczegółowy wykaz, a także tworzyć własne raporty, którymi można podzielić się z innymi. Inne funkcje obejmują zintegrowane zarządzanie wypożyczeniami, wyszukiwarki, szczegółowe poszukiwania tytułów, niestandardowe szablony raportów, opcje filtrowania, i wiele więcej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone