FaceGen Exchange 0.5 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FaceGen Exchange 0.5

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://newvegas.nexusmods.com/downloads/file.php?id=36471
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 219

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie faceGenExchange to skierowane do graczy i fanów gry Fallout: New Vegas oraz Fallout 3, pozwalające im na swobodne przenoszenie ustawień twarzy (gdyż gry pozwalają na tworzenie własnych twarzy z wykorzystaniem gry) pomiędzy rożnymi postaciami i zapisanymi grami. Jest to przy tym narzędzie niezawodne, działające bez tzw. pudła.

Program faceGenExchange to bardzo wygodne i intuicyjne w użyciu narzędzie. Biorąc pod uwagę, iż gra opiera się na systemie faceGen, możliwe jest swobodne i wygodne przenoszenie tych ustawień pomiędzy zapisanymi stanami gry. Niestety, ze względu na problematyczne ustawienia silnika GameBryo, użytkownicy są zmuszeni dokonywać tego za pomocą zewnętrznego narzędzia jak właśnie faceGenExchange. Pogram jest przy tym wręcz banalnie prosty i wygodny w użyciu: wystarczy wprowadzić odpowiednie zmienne, a następnie zapisać zmodyfikowany zapisany stan gry. Sprawia to, iż wymienianie się ciekawymi ustawieniami pomiędzy zapisanymi stanami gry jest bardzo łatwe i szybkie.

Warto tylko pamiętać, by najsampierw stworzyć sobie kopię zapasową naszego zapisanego stanu gry!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone