EarthAlerts 2012.1.10 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

EarthAlerts 2012.1.10

Program properties
Rozmiar 2.93 MB
Wydawca
Strona internetowa http://earthalerts.manyjourneys.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 37

Opis wydawcy

Program EarthAlerts to ciekawe oprogramowanie informacyjne, pozwalające użytkownikowi na bieżące monitorowanie wiadomości o globalnych zagrożeniach pogodowych. Jest to przy tym aplikacja całkowicie darmowa, pozwalająca użytkownikowi na szybkie zapoznawanie się z wiadomościami tuż po ich publikacji.

EarthAlerts umożliwia użytkownikowi monitorowanie zdarzeń naturalnych i zagrożeń pogodowych z całego świata, w tym trzęsienia ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów, huragany, tajfuny, tornada, burze, powodzie, pożary lasów i obsunięcia ziemi. Można filtrować zdarzenia, o których mają być wyświetlane powiadomienia, a także zawęzić zakres przy użyciu wybranych amerykańskich i międzynarodowych lokalizacji.

Opcje powiadomień to między innymi powiadamianie za pomocą wiadomości e-mail, SMS i powiadomień na pulpicie z opcją konfigurowania alertów w zależności od rodzaju wydarzenia. Oprócz monitorowania zagrożeń pogodowych, EarthAlerts może również pokazywać lokalne warunki pogodowe i prognozy wraz z mapami radarowymi i obrazów satelitarnych.

Całość, w połączeniu ze znakomitym i bardzo wygodnym w obsłudze interfejsem sprawia, iż gra jest jak najbardziej znakomitą propozycją dla każdego użytkownika, pozwalająca na pełne wykorzystanie możliwości i bycie informowanym na bieżąco w kilka chwil po opublikowaniu wiadomości.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone