Listary 3.51.89 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Listary 3.51.89

Program properties
Rozmiar 5.57 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.listary.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

Listary to ciekawe narzędzie skierowane do użytkowników komputerów osobistych, pozwalające im na wykorzystanie bardzo ciekawej funkcjonalności, jaką jest automatyczne wyszukiwanie elementów w czasie rzeczywistym, w trakcie wpisywania klucza do wyszukania. Jest to bezpośrednio zainspirowane od dawna istniejącą opcją oferowaną przez wyszukiwarkę Google.

Listary to narzędzie wyszukiwawcze w kategorii find-as-you-type, które pozwala na wyszukiwanie w listach plików w Eksploratorze Windows, dialogach Otwórz / Zapisz i podobnych elementach określonych przez użytkownika kluczy wyszukiwania. Aby szybko zlokalizować plik na liście, po prostu wystarczy nacisnąć klawisz skrótu klawiaturowego, by natychmiast przejść do małego okna wyszukiwania i wpisać część nazwy pliku. Program będzie tam automatycznie wyszukiwać elementy pasujące do wprowadzonego klucza, generując dokładne listy elementów do niego pasujących.

Chociaż system Windows zapewnia już podobną funkcję (F3), Listary ma wiele zalet, jak na przykład to, iż nie ma potrzeby, wpisywać dokładnej nazwy pliku, każda część nazwy będzie działać, a wyniki produkowane są szybciej. Program pozwala również otworzyć wiersz polecenia z dowolnego folderu, wpisując / cmd w polu wyszukiwania.

Istnieje także wersja Pro z dodatkowymi funkcjami, dostępna w sprzedaży.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone