Graph 4.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Graph 4.3

Program properties
Rozmiar 2.44 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.padowan.dk/graph/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 84

Opis wydawcy

Graph jest aplikacją open source służącą do rysowania wykresów matematycznych w układzie współrzędnych. Każdy, kto chce rysować wykresy funkcji z pewnością uzna ten program za niezwykle przydatny. Program sprawia, że ​​bardzo łatwo jest stworzyć funkcję i wkleić ją do innego programu. Możliwe jest również wykonywanie obliczeń matematycznych na funkcji.

Dlaczego warto korzystać z Graph? Graph może stworzyć wiele normalnych funkcji, funkcji parametrów oraz polarnych. Możesz korzystać z wielu wbudowanych funkcji, np. sin, cos, log itp. Można określić kolor, szerokość i styl linii wykresów, a wykresy mogą nie ograniczać się do przedziału. Wykres może być generowany w oparciu o wiele funkcji, na przykład sin (x) <cos (y) lub x ^ 2 + y ^ 2 = 25. Możesz wybrać szerokość linii i kolor równań i kolor i styl cieniowania dla nierówności.

Ponadto, można zapisać układ współrzędnych z wykresami jako obraz na dysku albo jako bitmapy (BMP), Portable Network Graphics (PNG), JPEG, Metafile (EMF) lub Portable Document Format (PDF). Możesz również skopiować układu współrzędnych do innego programu, np. Microsoft Word, albo jako zwykły obraz lub jako obiekt OLE, który może być edytowany później.

Choć łatwy w obsłudze Graph oferuje wiele możliwości personalizacji, np. czcionki, kolory, style osi, siatki, itp. osie, które mogą być normalne lub logarytmiczne, a także umieszczane przez wprowadzenie określonych wartości, albo przez przesunięcie lub powiększanie za pomocą myszy.

Graph to naprawdę znakomity program edukacyjny z zakresu matematyki, który warto polecić każdemu.

 

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone