Qt Jambi 4.7.1-beta3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Qt Jambi 4.7.1-beta3

Program properties
Rozmiar 50.78 MB
Wydawca
Strona internetowa http://qt-jambi.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 44

Opis wydawcy

Qt jest de facto standardem dla programowania w C + + i stanowi jednolita, zintegrowaną platformę rozwoju oprogramowania. Qt Jambi jest biblioteką Qt udostępnianą w Javie. Jest technologią open source skierowaną do wszystkich desktopowych programistów chcących pisać programy z wykorzystaniem szerokiego GUI i języka C, a jednocześnie wykorzystując moc Qt i jego efektywność.

Technologia stwarza nowe możliwości zarówno dla Java i C + +: Umożliwia programistom Java na korzystanie z funkcji Qt od wewnątrz Java Standard Edition 5.0 i Java Enterprise Edition 5.0 oraz nowszych. Ponadto Qt Jambi umożliwia również programistom C + + w prosty sposób zintegrować swój kod Qt w Javie wykorzystując generator Qt Jambi.

Jedną z głównych zalet Qt / Java jest to, iż może zaoferować programistom przyzwyczajonym do pisania oprogramowania w języku Java, szybkość pisania i kompilowania kodu jak natywnie obsługiwanego języka. Zdecydowana większość z Qt / Java kod jest zaimplementowana w C + + i skompilowana do kodu maszynowego, a Qt jest tak napisane, aby wykorzystać możliwości sprzętu i platformy, na której jest uruchamiane.

Użytkownicy oprogramowania Java skorzystają również z włączenia potężnego Qt API. Qt ma czyste API, które jest łatwe w użyciu i bardzo efektywne w użyciu, a kod napisany w Qt jest czytelny i łatwy w utrzymaniu.

Jest to intuicyjny i wydajny program, zawierający także mechanizm dynamicznego wywołania funkcji, który jest stosowany między innymi do komunikacji pomiędzy odrębnymi podmiotami programu.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone