Ticket Creator 5.7.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Ticket Creator 5.7.0

Program properties
Rozmiar 8.50 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.ticketcreator.de/
Licencja Shareware
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 47

Opis wydawcy

Wszystkie osoby zarządzające i tworzące wszelkiej maści imprezy masowe z pewnością natknęły się na jeden poważny problem, mianowicie, iż należy wydrukować bilety na daną imprezę. Program TicketCreator to rozbudowane narzędzie, które umożliwia automatyczne generowanie plików z biletami do wydrukowania i zarządzanie nimi.

TicketCreator umożliwia drukowanie biletów na różne imprezy, jak koncerty, spektakle teatralne, zawody sportowe i tak dalej. Można tworzyć proste lub złożone bilety w oparciu o istniejące gotowe formy, jak i tworząc własne projekty biletów, zawierające np. miejsca z niestandardowymi rozwiązaniami siedzeń oraz różnych cen dla różnych sekcji. Program automatycznie wygeneruje jednocześnie wykres wypoczynkowy, a także pozwala na bieżące zarządzanie i śledzenie sprzedaży biletów i rezerwacji.

użytkownik może używać TicketCreator by projektować i drukować własne bilety z wykorzystaniem tekstu, obrazów i tła. Inne funkcje obejmują szczegółowe raporty, wsparcie dla biletów okresowych, seriowy druk etykiet, nieograniczone kluby i wiele innych.

Ograniczenia wersji testowej: Trial trwa 30 dni. Niektóre funkcje są przy tym wyłączone. Jednakże i pomimo tego jest to całkiem rozbudowane i przydatne narzędzie pozwalające użytkownikowi na zgrabne zarządzanie biletami i wydarzeniami, a także generowanie ich do drukowania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone