Load! 0.7.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Load! 0.7.1

Program properties
Rozmiar 6.35 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.candisoft.com/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 50

Opis wydawcy

Load! to rozbudowany menedżer pobierania wydany przez CandiSoft, który pozwala użytkownikowi na pobieranie plików ze stron oferujących hosting plików, takich jak RapidShare. Również konta premium są obsługiwane i mogą być dodawane do programu. Sam program jest napisany w Delphi 2010 i stanowi wolne, otwarte oprogramowanie. Load! jest dostępny tylko dla systemów operacyjnych Microsoft Windows.

Oficjalne funkcje programu są bardzo szerokie. Obsługuje wiele hostów jak RapidShare.com, Uploaded.to i netload.in, automatycznie odszyfrowuje wiele usług ochrony odnośników, obsługuje automatyczne wpisywanie Captcha, pozwala jednocześnie pobierać wiele plików, i to z wykorzystaniem serwera Proxy CandiSoft", który umożliwia darmowe pobieranie wielu plików z jednego serwera jednocześnie. Inne opcje to między innymi automatyczna ekstrakcja archiwów z hasłem wsparcia i listy haseł, Event-System o wysokiej elastyczności, Macro-System do tworzenia własnych łańcuchów zdarzeń, inteligentny zbieracz linków, Packet-System z wieloma dodatkowymi funkcjami a także wiele przydatnych narzędzi, takich jak wykrywanie i kompensowanie niskiej prędkości pobierania czy monitorowanie schowka,

Pojemniki (np. archiwa zip) mogą być otwierane bezpośrednio po pobraniu przez program, który także obsługuje kontenery typu CCF, RSDF i DLC. Program automatycznie uaktualnia się dzięki wbudowanemu klientowi uaktualnień.

Program pozwala użytkownikom na tworzenie i importowanie własnych wtyczek, aby dodać strony z hostingiem, które nie zostały pierwotnie wpisane do programu. Ponadto możliwe jest sugerowanie tych wtyczki CandiSoft, którego programiści mogą następnie dołączyć je do następnej aktualizacji. Pozwala to użytkownikom i społeczności wspierać rosnącą listę obsługiwanych serwisów hostingowych.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone