LoginCode 1.6.0 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

LoginCode 1.6.0

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://logincode.com/content/home.php
Licencja Freeware
Data wysłania 5.3.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 60

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie LoginCode to rozbudowany program z kategorii menedżerów haseł, pozwalający użytkownikowi na zapisywanie wszystkich wykorzystywanych przez użytkownika haseł za pomocą wygodnego w użyciu i intuicyjnie zaprojektowanego interfejsu. Jest to jednocześnie bardzo wygodne narzędzie freeware'owe.

LoginCode pozwala na przechowywanie wszystkich sieciowych danych logowania w aplikacji, za pomocą chronionych hasłem wpisów, które zapewniają łatwy i niezawodny dostęp do swoich k, a program automatycznie otworzy okno przeglądarki i wpisze dane za Ciebie. Ustawienia logowania można dostosować, aby obejmowały także różne rodzaje formularzy, choć ustawienia domyślne będą działać z większością stron internetowych.

LoginCode zawiera także generator haseł, wsparcie dla zapisów tekstowych i opcję importu haseł z przeglądarki oraz automatyczne blokady funkcji. Program obsługuje IE, Firefox, Chrome, Opera i Safari.

Niestety, LoginCode nie oferuje opcji eksportu, co oznacza, iż Twoje dane zostaną bezpowrotnie umieszczone w bazie danych aplikacji, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się przejść do innego menedżera haseł. Pomijając tą jedną dość istotną wadę, jest to całkiem wygodne w użyciu i bardzo rozbudowane.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone