Hammer of Thyrion: Hexen 2 v1.5.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Hammer of Thyrion: Hexen 2 v1.5.2

Program properties
Rozmiar 4.98 MB
Wydawca
Strona internetowa http://uhexen2.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 85

Opis wydawcy

W 2000 roku Raven Software opublikował kod źródłowy do gry Hexen II i jej rozszerzenia HexenWorld. uHexen 2 to kontynuacja pierwotnego projektu Hammer of Thyrion, kontynuującego tworzenie open source'owej implementacji silnika gry pozwalającej na pełne wykorzystanie oferowanych przez grę możliwości na współczesnych systemach operacyjnych.

Hammer of Thyrion tow wspólny, wieloplatformowy wysiłek wielu osób, stanowiący port Hexen II na nowoczesne systemy operacyjne, jak Linux, BSD i Mac OS X ludzi, z dalszym wsparciem dla użytkowników systemu Windows. Usunięto dotychczas wiele błędów i nawet dodawane są nowe funkcje: nowe tryby dźwiękowe, ulepszona obsługa myszy, ulepszone tryby wideo, tryby OpenGL i wiele innych. Program oferuje takie funkcje jak wsparcie dla Hexen II, Hexen II demo, Portal Praevus Mission Pack i HexenWorld, wieloplatformowy kod testowany na Linuksie, FreeBSD, OpenBSD, Mac OS X i Windows (testowane na 32 i 64 bitowej platformie), rozdzielczość zmieniana zarówno dla OpenGL, jak i renderera, natychmiastowe włączanie fullscreen w trybie okienkowym, rozszerzenia dla trybu OpenGL, w tym wiele tekstur, efektów świetlnych i innych, obsługa MouseWheel , ulepszenia i wiele poprawek wprowadzonych do HexenC (kod gry), ulepszona obsługa dźwięku i wybór trzech różnych sterowników dźwięku (ALSA, OSS i SDL), wsparcie dla OGG, MP3 i WAV w zewnętrznych plikach muzycznych, które można odtworzyć zamiast oryginalnych plików midi, i wiele, wiele innych.

Jest to niesamowita propozycja dla każdego gracza, któremu bliski jest oryginalny Hexen. Program popieramy jak najbardziej, szczególnie, że umożliwia odkurzenie i wykorzystanie tych starych płytek z grą... pobierać!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone