Banshee 2.2.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Banshee 2.2.1

Program properties
Rozmiar 11.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.banshee-project.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 40

Opis wydawcy

Banshee jest open source'owym odtwarzaczem muzyki dla systemów z rodziny Linux, MacOS, Windowsm oferującym bardzo szerokie możliwości, stanowiące konkurencję dla bardziej popularnych odtwarzaczy audio na rynku, takich jak Winamp czy Windows Media Player. Jest to przy tym darmowe, wolne oprogramowanie.

Program został napisany z użyciem platformy Mono i biblioteki GTK+. Do odtwarzania dźwięku oraz dekodowania i kodowania takich formatów jak Ogg Vorbis, MP3, FLAC itp., używa platform GStreamer i Helix. Banshee potrafi odtwarzać i importować muzykę, także z iPodów. Dzięki systemowi wtyczek możemy korzystać z raportowania granych utworów na liście Last.fm. Banshee jest wolnym oprogramowaniem, rozprowadzanym na licencji X11.

Wersja 1.0 programu zawiera układ okna posiadający m.in. przeglądarkę artystów/albumów. Z pozostałych funkcji warto wyróżnić obsługę przenośnych odtwarzaczy muzycznych (także iPodów), integrację z programem do nagrywania Brasero, możliwość odtwarzania plików wideo, dostęp do opcji oferowanych przez Last.fm (scrobblowanie utworów, podgląd ostatnio ulubionych i odsłuchanych utworów i podgląd ulubionych wykonawców, pokazywanie wykonawców podobnych do wykonawcy aktualnie słuchanego utworu) oraz zmiany mające na celu zwiększenie wydajności programu. Dodatkowo program ma możliwość pobierania informacji o wykonawcy z Wikipedii oraz wyświetlania filmów wykonawcy udostępnionych w serwisie Youtube.

Program cechuje się także bardzo ergonomicznym, wygodnym interfejsem i przyjazna użytkownikowi konstrukcją.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone