Chamilo 2012.01 v2 stable Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Chamilo 2012.01 v2 stable

Program properties
Rozmiar 146.48 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.chamilo.org/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 43

Opis wydawcy

Chamilo jest open-source'ową (publikowaną na licencji GNU / GPL licencji) platformą e-learning ze zintegrowanym systemem zarządzania treścią, mającą na celu poprawę dostępu do edukacji i wiedzy w skali globalnej. Jest ona wspierana przez Stowarzyszenie Chamilo, które stawia sobie za cel promocję tego wolnego oprogramowania, utrzymanie komunikacji oraz budowania sieci usługodawców i współpracowników.

Projekt Chamilo ma na celu zapewnienie dostępnej, wysokiej jakości edukacji po obniżonych kosztach, poprzez dystrybucję swojego oprogramowania za darmo, łatwy w użyciu i szeroko dostępny interfejs dla krajów trzeciego świata poprzez dostępność na wersje przenośne oraz świadczenie wolnego, bezpłatnego dostępu do publicznych, wirtualnych kampusów e-learning

Sama platforma umożliwia zaawansowane tworzenie oraz zarządzanie kursami, użytkownikami sieci oraz cyklami szkoleń poprzez łatwy w użyciu i intuicyjny interfejs. Program zapewnia przy tym pełna kompatybilność ze SCORM 1.2, jak i pełne, rozbudowane narzędzia do authoringu, Inne opcje to między innymi dostępność trybu wieloinstytucjowego, kontrolowanie czasu trwania egzaminów, obsługa międzynarodowego kodowania UTF-8, a także stref czasowych, automatyczne generowanie certyfikatów, automatyczne śledzenie postępów użytkowników i więcej.

Można stwierdzić, iż Projekt Chamilo należy do tej niewielkiej grupy oprogramowania, które posiada znakomite możliwości i pozwala na naprawdę pełne wykorzystanie oferowanego potencjału i stworzenie znakomitej platformy e-learningowej.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone