Falcon's Eye 1.9.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Falcon's Eye 1.9.3

Program properties
Rozmiar 5.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://falconseye.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 33

Opis wydawcy

Falcon's Eye to program, który został opracowany przez Jaakko Peltonena, badacza sieci neuronowych w Helsinki University of Technology, początkowo jako osobny silnik, a następnie port i nakładka graficzna dla Nethack. Program został bardzo ciepło przyjęty rpzez fanów oryginalnego tytułu i polecany bardzo szeroko.

Grafika i efekty dźwiękowe są w dużej mierze stworzone przez autora, z niektórymi zgłoszonymi dodanymi przez użytkowników. Kod netHack przesądza niewiele elementow w interfejsie użytkownika, jak np. mapy podziemi i wiadomości do wyświetlania, ale pozostawia resztę otwartą i pozwala na swobodne implementowanie zmian rpzez użytkowników. Falcon's Eye był głównie programowany w języku C, z niektórymi funkcjami w C + +. Zarówno SDL jak i DirectX są wykorzystywane do grafiki i dźwięku, tak aby kod bazowy, był tak uniwersalny jak to tylko możliwe. Sprawia to, iż Falcon's Eye jest bardzo łatwo otworzyć i uruchomić na dowolnym współczesnym systemie operacyjnym, co pozwala na bardzo szerokie i przyjemne cieszenie się Nethackiem i jego ogromnymi, losowo generowanymi podziemiami.

Falcon's Eye to nakładka, która znacznie uprzyjemnia rozgrywkę w Nethack i sprawia, iż można się nią cieszyć bez problemu na współczesnych systemach. Dużą zaletą są także takie elementy jak znakomita grafika, uporządkowanie ich i inne. Program jest godny polecenia każdemu fanowi Nethacka. Warto!

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone