FabledLands 1.0.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FabledLands 1.0.4

Program properties
Rozmiar 3.32 MB
Wydawca
Strona internetowa http://flapp.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 38

Opis wydawcy

Fabled Lands? Co to jest Fabled Lands? Jest to seria tzw. gamebooks, pierwotnie opublikowana w latach 1995-1996. Pierwotnie było zaplanowanych 12 tomów, ale tylko 6 kiedykolwiek zostało opublikowane, ponieważ rynek gamebooków praktycznie implodował. Program tutaj opisywany to open source'owa implementacja pierwszych tomów serii Fabled Lands.

Gamebooks? Co to jest? Zacznijmy od podstaw. Gamebook to w zasadzie interaktywna opowieść, napisana w drugiej osobie, pocięta na krótkie numerowane odcinki, pozwalającej czytelnikowi na podjęcie decyzji i zasadniczo stworzenie własnej historii. Taki analogowy, wczesny RPG z dużą ilością czytania. Projekt Fabled Lands to open source'owa adaptacja będąca transkrypcją sześciu książek dotychczas wydanych do formatu cyfrowego, growego. Twórca starałem się trzymać jak najbliżej oryginalnego tekstu, obsługując wszystkie zasady i pozostawiając graczowi możliwość czytania, bez potrzeby prowadzenia dokumentacji. Jest to ciekawa, bardzo interesująca alternatywa dla normalnych gier. Rozpoczęcie gry jest proste, wystarczy pobrać najnowszą wersję, która zawiera wszystkie książki. Wymagań jest co najmniej Java 5 (lub nowsza) na komputerze.

Na koniec mała porada: jeśli gra wydaje się za trudna i ciągle giniesz, spróbuj tego sposobu: uruchom grę w tomie 5 i podróżuj na wschód, do łatwiejszych książek. W ten sposób Twoja postać będzie w stanie poradzić sobie łatwiej. Nie zapomnij zapisać gry od czasu do czasu,tak na wszelki wypadek. Wreszcie, jeśli masz trochę wolnego gotówki, warto kupić kilka błogosławieństwa. Błogosławieństwo szczęścia daje drugą szansę w większości sytuacji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone