New Vegas Script Extender v2 beta 12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

New Vegas Script Extender v2 beta 12

Program properties
Rozmiar 1.46 MB
Wydawca
Strona internetowa http://nvse.silverlock.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 215

Opis wydawcy

Script Extender to specjalne narzędzie skierowane do gier opartych na silniku Gamebryo (znanym także jako NetImmerse w swojej wcześniejszej inkarnacji oraz Creation obecnie), pozwalające osobom zajmującym się modyfikowaniem gier z tej serii na wykorzystanie szeregu zaawansowanych funkcji, które są normalnie niedostępne. Umożliwia to tworzenie wielu nowych, unikalnych modów. New Vegas Script Extender to wersja programu stworzona dla gry Fallout: New Vegas.

Script Extender to bardzo rozbudowane oprogramowanie, które pozwala użytkownikowi (a raczej twórcom modów) na wykorzystanie zaawansowanych opcji modyfikowania gry. Program dodaje nowe, rozbudowane funkcje skryptów do wykorzystania, rozszerza funkcjonalność głównego edytora gry, a także zapewnia bardzo rozbudowane i niezmiernie przydatne możliwości ładowania dodatkowych elementów. Script Extender nie jest potrzebny do tworzenia niewielkich, podstawowych modów, jednakże jest niezbędny dla największych modyfikacji, wprowadzających ogromne, istotne modyfikacje do stylu rozgrywki a także dodające dodatkowe opcje, jak na przykład zaawansowane elementy graficzne. Program jest niezbędny i na pewno polecany wszystkim graczom, szczególnie, że bez niego wielu modyfikacji po prostu się nie uruchomi.

Program warto polecić wszystkim osobom posiadającym grę i poszukujacych modów. Wiele z nich wymaga jego obecności do działania, a lepiej od razu go mieć i uruchomić, zamiast czekać i niepotrzebnie cierpieć, prawda?

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone