Lotus Notes to Google Calendar tool 1.7.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Lotus Notes to Google Calendar tool 1.7.2

Program properties
Rozmiar 0.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://lntogoogle.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 72

Opis wydawcy

Program Lotus Notes to Google to open source'owe, samodzielne narzędzie służące do umożliwienia użytkownikowi synchronizacji zawartości Lotus Notes Calendar z kalendarzem Google. Funkcjonalność ta umożliwia pełne wykorzystanie możliwości oferowanych przez Google Calendar przy zachowaniu możliwości pracowania na Lotus Notes Calendar.

Program automatycznie, po wybraniu przez użytkownika odpowiedniej opcji dokona synchronizacji całej zawartości naszego Lotus Notes Calendar z Google Calendar, ułatwiając zarządzanie czasem i umówionymi spotkaniami. Jedyną wadą jest to, iż program działa tylko w jedną stronę: potrafi synchronizować wyłącznie Lotus Notes z Google, a nie w druga stronę. Jednakże nie jest to aż tak ogromnym problemem jak się wydaje: wystarczy w zupełności do pracy i kontrowania czasu, a także oferuje np. automatyczne synchronizowanie co x minut, w celu zapełnienia pełnej kompatybilności z Google.

Dodatkowa zaleta programu to jego pełna przenośność: nie wymaga on instalacji do działania i pozwala być używanym nawet z pamięci USB. Do działania wymaga jednocześnie .NET Framework w wersji co najmniej 2.0. Oferuje w zamian bardzo przyjemny interfejs, dużą wydajność w swojej funkcjonalności i bardzo wysoką przydatność.

Program nie jest już rozwijany, gdyż firma w której pracuje autor przeniosła się na system Microsoft Exchange. Jednakże kod źródłowy programu jest swobodnie dostępny i może być dalej rozwijany bez najmniejszego problemu.  

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone