DavMail 3.9.8 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

DavMail 3.9.8

Program properties
Rozmiar 9.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://davmail.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 35

Opis wydawcy

Chcielibyście się pozbyć kiedyś tego wrednego Microsoft Outlooka? Program o nazwie DavMail to open source'owe, kompleksowe rozwiązanie pozwalające na swobodne wykorzystanie dowolnego klienta pocztowego lub kalendarzowego z serwerem Exchange, nawet poprzez Firewall czy Internet. Jest to to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, bardzo potężne i rozbudowane, o komercyjnym poziomie uniwersalności.

DavMail to w istocie kompatybilna z POP/IMAP/SMTP/Caldav/Carddav/LDAP brama wymiany (exhcange gateway), umożliwiająca wykorzystanie dowolnego ww. klienta (jak np. Thunderbird z Lighting czy Apple iCal) z serwerem exchange poprzez Outlook Web Access. Program zawiera obecnie bramę LDAP do globalnej książki adresowej Exchange, a także osobiste kontakty uzytkownika, by umożliwić dokańaczanie adresów odbiorców w oknie komponowania wiadomości i pełną opbsługę kalendarza, wraz z modułem wyświetlania osób mających być obecnych na danym spotkaniu.

Celem DavMail jest udostępnienie kompatybilnych ze standardami protokołów jako front-endy dla Exchange. Oznacza to protokoły LDAP dla książki adresowej, SMTP dla wysyłania wiadomości, IMAP do ich przeglądania na serwerze i wiele więcej. Dzięki szerokiej kompatybilności dowolny klient może być wykorzystany z Microsoft Exchange.

Program napisany jest w języku Java i powinien dać się uruchomić na każdej platformie z obsługą tego języka. Zgodnie z testami przeprowadzonymi przez autorów, nawet iPhone jest w stanie obsłużyć język Java.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone