Synergy 1.4.7 Beta Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Synergy 1.4.7 Beta

Program properties
Rozmiar 5.86 MB
Wydawca
Strona internetowa http://synergy-foss.org/pl/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 48

Opis wydawcy

Narzędzie o nazwie Synergy to przydatne, niewielkie oprogramowanie, skierowane do osób korzystających jednocześnie z wielu komputerów (np. połączonych w sieć), a chcących móc korzystać z nich z jednego, bazowego komputera. Program ten jjest oparty na open source i pozwala wykorzystać pojedynczą klawiaturę i myszkę na wielu komputerach jednocześnie.

Synergy pozwala w łatwy sposób dzielić myszki i klawiatury pomiędzy wieloma komputerami w jednej sieci, to znaczy, korzystać z jednej klawiatury i jednej myszki do obsługi wielu stanowisk naraz. Program jest bezpłatnym Open Source. Wewnątrz programu wystarczy przesunąć kursor myszy poza krawędź własnego ekranu komputera, by przeskoczyć na inny Pulpit i tam korzystać z naszej myszki i klawiatury, bez potrzeby instalowania ich na komputerze docelowym. Użytkownik może nawet dzielić wszystkie swoje schowki pomiędzy komputerami. Wszystko czego potrzeba do wykorzystania Synergy to połączenie z siecią.

Program jest całkowicie wieloplatformowy (działa na Windows, Mac OS X i Linux) i oferuje bardzo wygodny i elegancki interfejs, pozwalający na pełne wykorzystanie wszystkich jego możliwości bez najmniejszego problemu. Program polecamy ze względu na bardzo wysoką przydatność i uniwersalność działania, a także wygodne, wręcz idealnie skonstruowane opcje.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone