Cybera 1.9 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Cybera 1.9

Program properties
Rozmiar 1.66 MB
Wydawca
Strona internetowa http://cybera.sourceforge.net/site/co/home_en.html
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 52

Opis wydawcy

Open source'owe narzędzie Cybera to skierowane do właścicieli kawiarenek internetowych oprogramowanie, pozwalające na wygodne i bezproblemowe zarządzanie siecią komputerów w kafejce i sterowanie nimi, a także umożliwianie odblokowywania i blokowania ich. Jest to znakomity, darmowy zestaw sieciowy, pozwalający na wygodną administrację bez najmniejszego problemu, z jednym ograniczeniem: skierowane jest głownie do posiadaczy systemów Windows XP Pro oraz Windows 2000.

Program opiera się na modelu klient-serwer, gdzie komputer właściciela, serwer, kontroluje wszystkie inne komputery połączone w sieć, a więc klienckie stacje robocze. Cybera kontroluje dostęp do stacji roboczych w całości i pozwala klientom kafejki na korzystanie z nich na wiele różnych sposobów, na przykład za pomocą kont na stacjach roboczych, kart prepaid, a także samoobsługowych sesji prepaid lub postpaid.

Jednakże nie jest to jedyną funkcjonalnością Cybera. Program sprawdza się także wybornie w roli narzędzia szkoleniowego, zarządzania siecią komputerową i blokowania komputerów, a także do transmitowania obrazu komputera serwera na stacje robocze.

Wygodny interfejs i bardzo duża wydajność (pomijając ograniczenia związanie z systemami obsługiwanymi przez program) sprawia, iż jest to znakomite oprogramowanie godne polecenia.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone