Nixnote 1.2 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Nixnote 1.2

Program properties
Rozmiar 77.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://nevernote.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 42

Opis wydawcy

Nevernote to, jak można przypuszczać, open source'owy klon programu Evernote, stworzony pod systemy operacyjne Linuks, Windows i OS X. Program stworzony został, by współpracować z program Evernote, jednak w żaden sposób nie jest z nim związany i ze względu na to, zaleca się pewną ostrożność w korzystaniu z Nevernote, gdyż nie jest oferowana pomoc techniczna (licencja GPL).

A na co pozwala Nevernote? Tak jak EverNote, pozwala użytkownikowi na tworzenie i zapisywanie ogromnej ilości notatek, a także tworzenie list do zrobienia, przypomnień, szkiców i innych szybkich grafik, fragmentów stron, pomysłów i wielu, wielu innych rodzajów zawartości, z dodatkową możliwością synchronizowania ich pomiędzy wieloma komputerami oraz rodzajami urządzeń przenośnych, jak iPhone, czy telefony oparte na systemie operacyjnym Android.

Dodatkową opcją jest także sortowanie notatek w kategorie, chronienie ich hasłem, eksportowanie do szeregu formatów, w tym XML i o wiele więcej. Integralną częścią EverNote są gotowe formularze do notatek, pozwalające na szybkie generowanie list rzeczy do zrobienia, Excelowych arkuszy kalkulacyjnych w celu szybkiego tworzenia list wydatków, notatek telefonicznych, danych kontaktowych do osób na naszej liście, jak i listy zakupów czy motaki zawierające pismo ręczne. Oczywiście, program obsługuje w pełni język HTML i zawartość sieciową w notatkach, jak i formaty rich text i różne formaty obrazów.

Podobnie jak pierwowzór, program posiada bardzo wygodny w użyciu i intuicyjny interfejs, pozwalający na pełne wykorzystanie wszystkich funkcji. Jest ton także całkiem miły dla oka.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone