Oblivion Mod Manager 1.1.12 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Oblivion Mod Manager 1.1.12

Program properties
Rozmiar 0.78 MB
Wydawca
Strona internetowa http://tes.nexusmods.com/downloads/file.php?id=2097
Licencja Freeware
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 201

Opis wydawcy

Oblivion Mod Manager, często nazywany skrótowo OMM, jest narzędziem niezbędnym dla każdego gracza i fana The Elder Scrolls IV: Oblivion. Jest to uniwersalny menedżer głównie służący do zarządzania modyfikacjami do ww. gry zainstalowanej na dysku twardym.

Oczywiście, jest to wyłącznie tylko podstawowa funkcjonalność programu. Pozwala on nie tylko na włączanie i wyłączanie modyfikacji, lecz także na ustawianie ich w odpowiedniej kolejności, by gra mogła je załadować tak, by uniknąć konfliktów lub, co gorsza, błędów prowadzących do wyrzucania gry do Pulpitu. Jednakże obok ustawiania kolejności modyfikacji, OMM pozwala także na tworzenie nowych archiwów .bsa (by łatwiej organizować pliki wykorzystywane przez modyfikacje), otwieranie starych i wyodrębnianie zawartości do zewnętrznych folderów, tworzenie instalatorów OMOD (gdyż silnik Gamebryo należy do dosyć kapryśnych i wybrednych, gdy przychodzi mu akceptować mody), edytowanie plików .esp i .esm bezpośrednio za pomocą narzędzia TESnip, a także eksportowanie listy modyfikacji i kolejności ich ładowania do plików oraz, oczywiście, jej importowania. Dodatkowe funkcje to także podgląd zapisanych stanów gry, wyświetlający listę aktywnych modyfikacji w danym pliku, a także narzędzie do zmiany ustawień graficznych i wykrywania konfliktów między modyfikacjami.

Narzędzie stworzone przez Timeslip jest zdecydowanie lepszą aplikacją do zarządzania modyfikacjami gier. W odróżnieniu od oficjalnych menedżerów, pozwala na daleko idące dostosowywanie działania gry do swoich wymagań, no i jest uniwersalnym narzędziem obsługującym Oblivion oraz pozwalającym na rozpakowywanie archiwów gry do edycji.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone