SharpE 0.8 RC3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

SharpE 0.8 RC3

Program properties
Rozmiar 32.23 MB
Wydawca
Strona internetowa http://sharpe.sourceforge.net/
Licencja GNU GPL (GNU General Public License)
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 61

Opis wydawcy

SharpEnviro (lub SharpE) to otwarty shell (powłoka) dla systemów Microsoft Windows XP, Windows Vista i Windows 7.Podczas korzystania z SharpEnviro domyślny pulpit Windows zostaje zastąpiony przez nowe i bardziej wydajne środowisko graficzne. Celem SharpEnviro jest nie tylko stworzenia przyjaznego użytkownikowi środowiska graficznego, które zapewnia wiele zaawansowanych i nowoczesnych funkcji pulpitu, ale także stworzenie takiego środowiska graficznego, które jest łatwo konfigurowalny i które można dostosować do swoich potrzeb.

Podczas korzystania z SharpEnviro można utworzyć wiele dowolnie konfigurowalnych pasków narzędzi. Te paski narzędzi są podobne do paska zadań systemu Windows, tylko że teraz można skonfigurować tyle z nich ile chcesz. Specjalne moduły dla pasków narzędzi, które zapewniają rozszerzoną funkcjonalność, takie jak monitorowanie pamięci i użycie procesora komputera, wyświetlanie notatek lub informacji pogodowych są dostępne. Do tej pory ponad 20 różnych modułów dla pasków narzędzi jest dostępne, oferując wiele nowych możliwości.
Duża częścią SharpEnviro jest SharpCenter, ujednolicony interfejs graficzny, poprzez który każdy aspekt powłoki może być skonfigurowany. Jest napisany tak, by być łatwo wykorzystanym i dostępnym dla przeciętnego użytkownika bez głębokiej wiedzy na temat komputerów. Mimo że wykorzystuje prosty interfejs graficzny to pozwala na dostrojenie bardziej zaawansowanych funkcji powłoki do swoich potrzeb.
Dla użytkowników z wieloma monitorami SharpEnviro oferuje wiele zaawansowanych funkcji zwiększających wydajność. Jest w stanie przypisać różne tapety do każdego monitora i łatwo umieścić różne paski na każdym monitorze. Niektóre moduły obsługują nawet wiele monitorów.
SharpEnviro zmienia cały wygląd środowiska graficznego i umożliwia wiele nowych sposobów korzystania z komputera. Ale mimo to nadal działa na Microsoft Windows, co oznacza, że ​​wszystkie Twoje ulubione aplikacje Windows będą nadal działać bez żadnych ograniczeń. Aby uczynić pierwsze kroki w świecie SharpEnviro domyślna konfiguracja powłoki została zaprojektowana w sposób bardzo podobny do tego, co znasz z systemu Microsoft Windows - więc po wypróbuj program, by odkryć nowy sposób, korzystania z komputera.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone