UltraSurf 11.04 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

UltraSurf 11.04

Program properties
Rozmiar 1.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://ultrasurf.us/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 80

Opis wydawcy

Usluga UltraSurf to specjalna usługa proxy, pozwalająca użytkownikom znajdującym się w krajach cenzorujących Internet (bądź chcącym ominąć bariery filtrujące na przykład w pracy czy w szkole) na dowolne odwiedzanie stron, także tych zablokowanych, bezpiecznie i bez żadnych ograniczeń. Sprawdza się to także jako generalny program do ochrony prywatności.

UltraSurf to samodzielne oprogramowanie, którego można swobodnie używać w połączeniu z na przykład Internet Explorerem. Program automatycznie generuje odpowiednie ustawienia i bardzo szybko można korzystać z wygodnego, nieograniczonego prze cenzora dostępu do Internetu. Program integruje się z Internet Explorerem bardzo dobrze. Inne przeglądarki, jak Firefox czy Chrome są także obsługiwane, jednak użytkownik potrzebuje samodzielnie ostawić ustawienia proxy, lub użyć dostępnego dodatku do przeglądarki Firefox, by móc automatycznie skonfigurować program. Jest to bardzo przydatne narzędzie internetowe, pozwalające na bardzo rozbudowane, wygodne i szerokie omijanie zapór stawianych wolnemu internetowi. By uruchomić program na przeglądarce Firefox trzeba się odrobinę namęczyć, jednak jest to stosunkowo niewielki problem, który łatwo usunąć.

Program posiada przy tym wygodny interfejs. A na koniec mała porada dla osób mających problemy z uruchomieniem programu na Firefoxie: wejdź w opcje narzędzia, opcje, zaawansowane, następnie Sieć, połączenia, ustawienia i ustaw ręczną konfigurację proxy z ustawieniami HTTP port 9666 SSL port 9666, FTP Port 0, SOCKS Host port 9050. Firefox powinien zacząć współpracować z UltraSurf.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone