FreeVimager 3.9.7 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

FreeVimager 3.9.7

Program properties
Rozmiar 6.54 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.contaware.com/content/view/45/45/
Licencja Freeware
Data wysłania 4.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 4/5
  • Pobrań 103

Opis wydawcy

FreeVimager to przenośne narzędzie do przeglądania, otwierania i edytowania plików graficznych bez potrzeby instalowania programu na dysku twardym. Jest to bardzo uniwersalna przeglądarka graficzna, która znakomicie sprawdza się w swojej roli. Jak już wspomniano, jest to także narzędzie całkowicie przenośne, nie wymagające do działania instalacji.

FreeVimager to przeglądarka i edytor zarazem, oferujący użytkownikowi wysokiej jakości przeglądanie plików graficznych, a także wiele przydatnych możliwości edytowania grafik, w tym takie funkcje jak usuwanie efektu czerwonych oczu, przycinanie i zmienianie rozmiaru obrazu, modyfikowanie jasności, gammy i nasycenia kolorem, dodawanie ramek do obrazów i wiele, wiele innych. Zintegrowany z programem jest moduł wyświetlania plików w pokazie slajdów, z możliwością wykorzystania efektów przejścia, który pozwala na przeglądanie wszystkich obrazów w bieżącym folderze.

Dodatkowe opcje oferowane przez program to między innymi wyświetlanie metadanych i edytowanie ich (obsługiwane formaty to EXIF, IPTC, XMP, ICC), zbliżanie za pomocą jednego kliknięcia, podgląd wydruku, wysyłanie e-mailem zoptymalizowanych plików graficznych, podgląd geotagów i wiele, wiele więcej. FreeVimager może być także używany do konwertowania plików graficznych do formatu PDF i skanowania dokumentów oraz zapisywania ich jako plików PDF. Jest to znakomite, przenośne narzędzie warte polecenia, szczególnie, że jest bardzo szybkie w pracy i posiada wygodny, intuicyjny interfejs.

4/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone