Kapow Punch Clock 1.3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Kapow Punch Clock 1.3.4

Program properties
Rozmiar 6.15 MB
Wydawca
Strona internetowa http://gottcode.org/kapow/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows 2000/Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 54

Opis wydawcy

Kapow Punch Clock to ciekawe oprogramowanie, pozwalające użytkownikowi na kontrolowanie ilości przepracowanego czasu za pomocą wygodnego w użyciu cyfrowego zegara, pozwalającego na uruchamianie i wyłączanie liczenia czasu pracy. Prosty, efektywny i bardzo wygodny w użyciu, jest to znakomity program dla każdego, kto lubi kontrolować ilość czasu pracy.

Kapow pozwala na jednoczesne liczenie czasu dla wielu projektów za pomocą niezwykle prostej, a jednocześnie potężnej funkcjonalności, dzięki której możliwe jest liczenie czasu bardzo precyzyjnie , a do tego dla wielu projektów jednocześnie. Program obsługuje także wykonywanie wielu zadań naraz i pozwala na dodawanie czasu pracy, jeśli akurat zapomnieliśmy uruchomić w danym momencie program. Inne opcje to między innymi możliwość generowania raportów do drukowania, przydatnych na przykład do obliczania kwoty należnej za usługi świadczone klientowi (w przypadku, gdy liczymy za godzinę).

Program jest do tego aplikacja całkowicie przenośną, co pozwala na noszenie go ze sobą wszędzie na pendrivie i bieżące monitorowanie czasu pracy. Całość opcji sprawia, iż jest to bardzo ergonomiczne, wygodne w użyciu i po prostu przydatne narzędzie. Dlatego polecamy je jako znakomity sposób mierzenia ilości czasu, jaki upłynął, szczególnie, że praca nie jest jego jedynym zastosowaniem.

No i ten banalnie przejrzysty, wygodny interfejs. Bardzo polecamy.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone