Blumind 1.3.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Blumind 1.3.1

Program properties
Rozmiar 0.72 MB
Wydawca
Strona internetowa http://blumind.org/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 41

Opis wydawcy

Blumind to łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia map myśli, pozwalające użytkownikowi na tworzenie podstawowych map myśli, które ponadto można swobodnie eksportować do wielu formatów plików graficznych. Jest to także bardzo rozbudowane narzędzie pozwalające na bardzo rozbudowane systemy map myśli.

Program ten jest bardzo przydatnym i rozbudowanym narzędziem do tworzenia rozbudowanych map myśli. Oferuje on bardzo szeroką funkcjonalność: od tak podstawowych elementów jak tworzenie nowych elementów mapy i łączenia ich w spójną całość, wykorzystuje on w pełni funkcjonalność języka HTML, oferuje intuicyjną, szybką nawigację, łącznie ze zwijaniem i rozwijaniem elementów mapy, a także inteligentne kopiowanie i wklejanie do i z programu, z zachowaniem kopiowanych odnośników. Istotną zaletą programu jest także opcja tworzenia szyfrowanych map, dostępnych wyłącznie dla jednego użytkownika.

Program dysponuje interfejsem złożonym, choć łatwym do zrozumienia w ciągu paru minut. Ogromną zaletą jest to, iż dostępny jest on w polskiej wersji językowej, jak i to, że posiada bardzo uniwersalne możliwości otwierania map myśli w formatach cudzych programów.,

Podsumowując, choć posiada on pewne niedociągnięcia jest on znakomitym narzędziem wspomagającym zapamiętywanie i usprawniającym planowanie.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone