Remote Administrator 3.4 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

Remote Administrator 3.4

Program properties
Rozmiar 15.63 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.radmin.com/
Licencja Shareware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 58

Opis wydawcy

Remote Administrator to specjalny program umożliwiający zdalny dostęp do komputera. Zasada jego działania polega na utworzeniu przez aplikację tzw. lustrzanego sterownika, tzn. wirtualnej karty graficznej, która odrysowuje wszelkie ruchy na komputerze. Umożliwia to obserwowanie innego komputera lub kontrolę nad nim. Program jest dostępny w kilu wersjach, od darmowego Radmin Viewer po płatny Radmin Server 3.

Program dzieli się na dwie wymienione wyżej aplikacje. Radmin Server to specjalnie napisany dla programu moduł serwera, instalowany na komputerze, do którego chcemy uzyskać dostęp, a także Radmin Viewer, który jest modułem klienta, instalowanym na komputerze, z którego będziemy się łączyć. Wszelkie operacje wykonane na komputerze są przekazywane za pośrednictwem internetu. Umożliwia to tzw. lustrzany sterownik (Video Hook Driver), którzy przesyła zarejestrowane ruchy, omijając kartę graficzną osoby, u której postawiono serwer. Nowsze wersje programu zostały specjalnie przystosowane, aby wysyłać tylko zmieniające się fragmenty obrazu, co zwiększa ilość odbieranych klatek na sekundę przy mniejszym obciążeniu procesora oraz sieci.

Oprogramowanie pozwala na dodawanie różnych elementów bezpieczeństwa oraz tworzenie wielu kont z różnymi przywilejami. Jest to całkiem ciekawe i rozbudowane oprogramowanie, oferujące ciekawe, rozbudowane możliwości i dużo rożnych elementów, jakie można wykorzystać.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone