GreatNews 1.0 Beta (Build 386) Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

GreatNews 1.0 Beta (Build 386)

Program properties
Rozmiar 1.37 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.curiostudio.com/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 34

Opis wydawcy

Program o nazwie GreatNews to znakomity, przenośny program do czytania kanałów RSS i publikowanych za ich pomocą materiałów. Jest to znakomity, zoptymalizowany program oferujący wysoką wydajność, znakomitą szybkość działania i niewielki rozmiar. Jak wspomniano, jest to także aplikacja w pełni przenośna, co jeszcze bardziej zwiększa jej atrakcyjność.

GreatNews to czytnik RSS, który jest zoptymalizowany do szybkiego i efektywnego czytania ulubionych kanałów internetowych w standardzie RSS. Oferuje on różne style przeglądania, włączając w to tryb gazety, która pozwala czytać grupę kanałów, zorganizowanych i zaaranżowanych w stylu zwykłej gazety z odpowiednim układem strony bez konieczności klikania na poszczególne elementy kanałów. Program obsługuje niestandardowe etykiety, integrację e-mail i blogową, jak i alerty dla niestandardowych słów kluczowych (alerty dla wiadomości), które pozwalają automatycznie znaleźć artykuły interesujące użytkownika i mieć je dostępne cały czas w osobnej, specjalnej kategorii. Inne funkcje obejmują import oraz eksport kanałów z i do formatów OPML i XML, automatyczne czyszczenie starych wpisów, integrację przeglądarki internetowej z wyskakującymi okienkami kanałów i wiele innych. GreatNews jest mały, szybki i bardzo skuteczny - nie wymaga instalacji, wystarczy rozpakować i uruchomić. Razem wszystkie te funkcje sprawiają, iż jest to wyjątkowo przydatny, bardzo fajny i ciekawy program godny polecenia właściwie każdemu użytkownikowi korzystającemu z funkcjonalności RSS.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone