TreePad Lite 4.3 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

TreePad Lite 4.3

Program properties
Rozmiar 1.07 MB
Wydawca
Strona internetowa http://www.treepad.com/treepadfreeware/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 46

Opis wydawcy

TreePad jest intuicyjnym i bardzo potężnym programem służącym jako PIM, osobisty menedżer informacji, wyposażony w bardzo rozbudowaną bazę danych i wydajną inteligentną wyszukiwarkę. Jest to jedna z lepszych aplikacji w swojej kategorii, będącego do tego całkowicie przenośnym, wygodnym freeware.

TreePad pozwala użytkownikowi przechowywać wszystkie swoje notatki, e-maile, teksty, hiperłącza, itp. w jednym pliku, dostępnym z poziomu programu.. Z wyglądu program przypomina znanego Eksploratora Windows, oferując interfejs za którego pośrednictwem edytowanie, przechowywanie, przeglądanie, wyszukiwanie i pobieranie danych jest bardzo proste. Dodatkowo, dzięki temu, iż jest to aplikacja zaprogramowana jako przenośna, jest to program który można uruchomić bezpośrednio z pamięci USB.

Aby znaleźć dowolny wpis, który został przez nas wcześniej utworzony lub zaimportowany, można przeglądać drzewo, w taki sam sposób jak przegląda się katalogi i foldery wewnątrz Eksploratora Windows. Alternatywnie, można skorzystać z bardzo szybkiej wewnętrznej wyszukiwarki, by natychmiast znaleźć dowolny element.

Podsumowując, jest to mały i szybki program, który może być używany na przenośnych pamięciach. Jako wadę można uznać ograniczony zestaw zaawansowanych możliwości, jednak biorąc pod uwagę bardzo niewielki rozmiar i wydajność, jest to wada minimalna, tak niewielka, że aż prawie niewidzialna.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone