BitTyrant 1.1.1 Pobierz

Choose your language:

  1. PL
  2. EN

Pobierz pliki

You are here:

BitTyrant 1.1.1

Program properties
Rozmiar 13.67 MB
Wydawca
Strona internetowa http://bittyrant.cs.washington.edu/
Licencja Freeware
Data wysłania 5.4.2012
System
  • Windows Xp/Xp x86_64/Vista/Vista x86_64/7/7 x86_62, Mac OsX
W kategorii
Powiadom znajomego
  • Ocena redaktora 5/5
  • Pobrań 43

Opis wydawcy

Program o nazwie BitTyrant jest klientem BitTorrent opartym na zmienionym w Javie 2.5 kodzie źródłowym Azureusa . BitTyrant został zaprojektowany, aby dać pierwszeństwo dla klientów sieci peer2peer opartych na połączeniach najszybszych i ograniczenie wolniejszych. To jest wolne oprogramowanie multi-platform, obecnie dostępne dla systemów Windows, OS X i Linux.

BitTyrant jest efektem projektów badawczych na University of Washington i University of Massachusetts , opracowany i wspierany przez profesorów Toma Andersona, Arvind Krishnamurthy, Arun Venkataramani i studentów Michaela Piatek, Jarreta Falkner, oraz Tomasa Isdal. Dokument opisujący jak to działa starał się kwestionować powszechne przekonanie, że BitTorrentowa zasada wgrywać, by pobierać wyłącza strategicznych klientów z gry o system. Dokument który legł u podstaw programu zdobył nagrodę Best Student Paper w 2007 roku w kategorii Projektowania systemów sieciowych i konferencji wykonawczym.
Jakość nowego podejścia do programowania klienta BitTorrent, wykazały statystyki. W przypadku programu BitTyrant odnotowano średni wzrost prędkości pobierania o 70% w stosunku do standardowego klienta BitTorrent. Nie korzystający z BitTyrant leecherzy w roju mogą przy tym otrzymać spadek prędkości pobierania. Jednak nawet jeśli wszyscy klienci korzystają z BitTyrant, proces pobierania jest nadal bardziej efektywny, umożliwiając w ten sposób ogólny wzrost szybkości pobierania. Dlatego BitTyrant warto polecić posiadaczom szybkich, bardzo wydajnych łącz, które pozwalają na znaczne zwiększenie szybkości i wydajności pobierania.

5/ 5stars

Recenzje użytkowników

comments powered by Disqus

Przed opublikowaniem komentarza,

upewnij się, że nie narusza on netykiety oraz regulaminu serwisu softcoffee.net. W szczególności nie powinny one zawierać wulgaryzmów ani treści obraźliwych, zakazanych przez prawo lub godzących w dobre imię serwisu. Redakcja softcoffee.net zaznacza przy tym, iż wszystkie komentarze są wyłączną własnością osób je publikujących i nie ponosi odpowiedzialności za ich zawartość.

Ostatnio wyszukiwane

Copyright © Softcoffee.net 2003-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone